IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

 
Ostatni Post
Brak nowych postów

Miasto Republika

8 wiadomości w 7 tematach.
<font color=#C565FC>Miasto Republika</font>Tak naprawdę dopiero powstaje. Sprowadzają się tu pierwsi ludzie, Jest kilkanaście bloków, parę dzielnic... Domków jednorodzinych raczej brak. Nie jest to jeszcze ogromna metropolia, którą znamy z LoK, nie. To dopiero początki. Między budynkami biegają magowie ziemi, pomagający w budowaniu kolejnych. Ponad blokami mieszkalnymi wyraźnie góruje gmach Rady Republiki i policji. Niżej, od strony ulicy stoi parę sklepików, natomiast kawałek za wszechobecną budową stoi sobie szkoła, do której uczęszczają miejscowe dzieciaki. Miasto leży nad Zatoką Yue, co jednoczeście jest cudownym umilaczem czasu i ułatwia transport, za równo dóbr jak i ludzi.
Nie Cze 30, 2013 1:16 pm
Toph Centralna Stacja Kolejowa [budowa]
Brak nowych postów

Prowincje Hu Xin

0 wiadomości w 0 tematach.
<font color=#C565FC>Prowincje Hu Xin</font>Kilka prowincji opodal Miasta Republiki z dostępem do morza. Mają dosyć bogatą historię, wpadały z dąk do rąk kolejnym władcom. Na samym początku należały do Królestwa Ziemi, jednak wraz z rozpoczęciem Stuletniej Wojny zostały zdobyte przez następcę ognistego tronu - Generała Azulona. Był to wielki sukces dla Narodu Ognia i motywacja do dalszych podbojów. Po zakończeniu przez avatara wojny zostały one odebrane spod władz Lorda Ognia i przyłączono je do terenów Zjednoczonej Republiki Narodów. To samo stało się z innymi koloniami Narodu Ognia.
Brak nowych postów

Miasteczko Yu Dao

0 wiadomości w 0 tematach.
<font color=#C565FC>Miasteczko Yu Dao</font>Zanim zostało zdobyte przez Naród Ognia było tylko małą, biedną wioską. Wszystko się zmieniło, gdy przybyli tu ogniści osadnicy, maksymalnie rozwinęli to, o czym reszta swiata zdążyła dawno zapomnieć. Tak oto Yu Dao zmieniło się z brzydkiego pisklęcia w pięknego, dostojnego łabędzia. Tu ziemscy i ogniści żyli w zgodzie przez pokolenia i ciężko było przesiedlać cywili z Narodu Ognia z powrotem do ich kraju. Miasto, jako jedno z wielu kolonii Narodu Ognia, zostało przyłączone do Zjednoczonej Republiki Narodów. Do dziśogniści i ziemscy żyją w nim razem, w zgodzie i harmonii.
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane
Forum o serii Zwiadowcy BlackButler