IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

 
Ostatni Post
Brak nowych postów

Północna Świątynia Powietrza

0 wiadomości w 0 tematach.
<font color=#F2F5A9>Północna Świątynia Powietrza</font>Jako jedyna mieści się poza "terenami" Nomadów Powietrza, wznosi się na szczycie jednej z gór na północy Królestwa Ziemi. Jako jedyna też po Mordzie Nomadów znalazła nowych, ludzkich mieszkańców. Paredziesiąt lat po ludobójstwie z Mechanikiem na czele przybyli na nią uciekinierzy z Królestwa Ziemi, których domy zostały zburzone przez magów ognia. Teraz wciąż pozostaje zamieszkana, jej mieszkańcy zaadaptowali się do wysokości dzięki specjalnym lotniom. Niegdyś była świątynią męską.
Brak nowych postów

Wschodnia Świątynia Powietrza

0 wiadomości w 0 tematach.
<font color=#F2F5A9>Wschodnia Świątynia Powietrza</font>Gościła niegdyś damską część Nomadów Powietrza. Mieści się na trzech górach na wschodnich wyspach Nomadów Powietrza, połączona jest przez mosty biegnące od jednej góry do drugiej. Przebywały tu matki latających bizonów z młodymi, tak więc i stajniamusiała być większa. Jest to świątynia, która najbardziej ucierpiała po ataku Narodu Ognia. Obecnie przebywa na niej Guru Pathik, który może magiem powietrza nie jest, ale jego styl życia jest ogromnie zbliżony do tego, który niegdyś prowadzili Nomadowie.
Brak nowych postów

Południowa Świątynia Powietrza

0 wiadomości w 0 tematach.
<font color=#F2F5A9>Południowa Świątynia Powietrza</font>Druga ze śwątyń, w której mieszkali wyłącznie mężczyźni, była też domem Aanga. Znajduje się na południowych terytoriach Nomadów Powietrza, tuż obok Wyspy Wielorybiego Ogona. Ważną jej częścią jest wewnętrzne sanktuarium, w którym znajdują się figury wszystkich avatarów. Otworzyć je można tylko za pomocą zaawansowanej techniki magii powietrza. Innym jej elementem jest boisko do gry w powietrzówkę. Tutaj też odnaleziony został Momo - ostatni żyjący skrzydlaty lemur. Odgrywa też inną, niezwykle ważną rolę - jest powietrzną świątynia avatara.
Brak nowych postów

Zachodnia Świątynia Powietrza

0 wiadomości w 0 tematach.
<font color=#F2F5A9>Zachodnia Świątynia Powietrza</font>Świątynia wyłącznie żeńska, położona na wyspach nad archipelagiem Narodu Ognia. Została dosyć dziwnie wybudowana, zwisa bowiem, dachami w dół, z klifu. Dzięki temu uchroniona jest przed obecnością, a nawet wzrokiem, nieproszonych gości. A w każdym razie była, w końcu Naród Ognia znalazł sposób by i ją zniszczyć i z zimną krwią wyrżnąć wszystkich ludzi w niej mieszkających - głównie kobiety i dzieci. Trudno powiedzieć, jak tego dokonano. Słynna jest też z innego powodu - tutaj urodził się poprzedni avatar-nomad, kobieta imieniem Yangchen.
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane
Forum o serii Zwiadowcy BlackButler